Deathloop (PC) Klíč Steam

Deathloop (PC) Klíč Steam

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Střílečky/FPS, Akční

Jazyková verze:

Polska/Angielska

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Popis

DEATHLOOP je střílečkou z vlastního pohledu nové generace od Arkane Lyon, cenami ověnčeného studia stojícího za Dishonored. Ve hře DEATHLOOP se dva soupeřící zabijáci octnou na ostrově Blackreef v tajemné časové smyčce, v níž musejí navěky prožívat jeden a ten samý opakující se den. V roli Colta je tvou jedinou šancí na únik likvidace osmi klíčových cílů před dalším obnovením dne. Uč se z každého cyklu – zkoušej nové postupy, sbírej informace a hledej nové zbraně a schopnosti. Udělej cokoliv, čím dokážeš smyčku přerušit.


Když Napoprvé Neuspěješ… Zemřeš, A Pak Znovu
Každá nová smyčka je příležitostí ke změně. Využívej znalosti, které získáš v předchozích pokusech, a obměňuj svůj herní styl – ať už se budeš plížit po okolí nebo se vhrneš střemhlav do boje. V každé smyčce můžeš odhalit nová tajemství, získat informace o svých cílech i celém ostrově a rozšiřovat svůj arzenál. S nadpřirozenými schopnostmi a brutálními zbraněmi musíš využít každého nástroje, který máš po ruce, a devastujícím způsobem likvidovat vše, co ti vstoupí do cesty. Jen moudrým výběrem svého vybavení v téhle divoké hře na lovce a kořist přežiješ.

HRA PRO JEDNOHO OKOŘENĚNÁ SMRTÍCÍ HROU PRO VÍCE HRÁČŮ
Budeš hrdinou, nebo padouchem? V roli Colta se vydáš napříč ostrovem Blackreef po stopách svých cílů, pokusíš se prolomit časovou smyčku a získat svobodu. Celou dobu ti však po krku půjde Julianna, kterou může ovládat další hráč. Takže pokud máš zrovna náladu na nějakou podlost, ujmi se role Julianny, připoj se do hry jiného hráče a pokus se v ní Colta zabít. Možnosti hry více hráčů jsou zcela dobrovolné a hráči si mohou vybrat, zda chtějí Juliannu ve své kampani nechat ovládat umělou inteligencí.

Ostrov blackreef – Ráj I Vězení
Studio Arkane je známé svými umělecky zpracovanými světy s rozvětvenými možnostmi hry. DEATHLOOP nabídne strhující retro-futuristické prostředí inspirované 60. lety, které působí jako nedílná součást hry. Blackreef může působit jako stylová říše divů, avšak pro Colta je to hlavně vězení, svět ovládaný úpadkem, kde smrt nemá žádný význam a jediným úkolem trestanců je držet ho v zajetí a řádně se u toho bavit.


DEATHLOOP to pierwszoosobowa strzelanka nowej generacji, stworzona przez Arkane Lyon – studio stojące za marką Dishonored. W DEATHLOOP dwójka rywalizujących ze sobą skrytobójców jest uwięziona w tajemniczej pętli czasu na wyspie Blackreef i skazana na powtarzanie w nieskończoność tego samego dnia. Wcielasz się w Colta, którego jedyną szansą na ucieczkę jest przerwanie cyklu poprzez wyeliminowanie ośmiu kluczowych celów przed nastąpieniem resetu dnia. Ucz się z każdego cyklu. Sprawdzaj nowe ścieżki, zbieraj informacje oraz szukaj nowej broni i umiejętności. Musisz zrobić wszystko, by przerwać pętlę.


Jeśli Nie Dajesz Rady... Giń Do Skutku.

Każda nowa iteracja pętli to okazja na zmiany. Skorzystaj z wiedzy zdobywanej w różnych stylach gry. Przemykaj się ukradkiem obok wrogów lub wkraczaj do walki z pełną siłą ognia. W każdej iteracji pętli odkryjesz nowe sekrety, zbierzesz informacje o swoich celach i wyspie Blackreef oraz poszerzysz swój arsenał. Uzbrojony w szereg niesamowitych umiejętności i szalonej broni, wykorzystasz wszystko, co masz do dyspozycji, aby dokonać skutecznych zabójstw. Przemyśl, jak możesz dostosować swój ekwipunek, by przetrwać to śmiertelne polowanie.


ROZGRYWKA DLA POJEDYNCZEGO GRACZA WZBOGACONA O ZABÓJCZY MULTIPLAYER
Jesteś bohaterem czy czarnym charakterem? Poznasz fabułę jako Colt, eliminując cele rozrzucone na wyspie Blackreef, aby przerwać pętlę i odzyskać wolność. Przez cały czas będzie na ciebie polować Julianna, która może być kontrolowana przez innego gracza. Jeśli natomiast masz ochotę na odrobinę szachrajstwa, możesz wcielić się w Juliannę i zakraść się do rozgrywki innego gracza, by zabić Colta. Doświadczenie multiplayerowe będzie całkowicie opcjonalne – gracze otrzymają w swojej kampanii możliwość powierzenia kontroli nad Julianną SI.

Wyspa Blackreef – Raj Lub Więzienie
Arkane słynie ze swoich oszałamiająco artystycznych światów oferujących wiele różnych ścieżek oraz emergentną rozgrywkę. DEATHLOOP toczyć się będzie w zachwycającym, retrofuturystycznym, inspirowanym latami 60. świecie, który sam w sobie będzie jednym z bohaterów tej opowieści. Chociaż Blackreef może wydawać się stylowym rajem, to dla Colta wyspa ta jest więzieniem – światem przeżartym dekadencją, w którym śmierć nie ma żadnego znaczenia, a wiecznie imprezujący i pozbawieni zasad moralnych mieszkańcy nie dają mu wytchnienia.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

  • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
DOPORUČENÉ:
  • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet