Dead Rising 3 Apocalypse Edition (PC) DIGITAL

Dead Rising 3 Apocalypse Edition (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Dead Rising 3 je skutečný zombie zážitek nové generace - obrovský otevřený svět, neutuchající akce a dosud nevídané možnosti, které prostě nemají konkurenci. Uplynulo již 10 let od událostí ve Fortune City. V Los Perdidos vypukla nová epidemie a armáda ztrácí kontrolu. Jejich řešení je proto jednoduché - srovnat město se zemí.

Vaší postavou je Nick Ramos - mladý mechanik s podivným tetováním, který se snaží uprchnout z města plného zombíků dřív, než nadcházející vojenský úder smaže Los Perdidos a všechno v něm z povrchu zemského. Nick to však sám nedokáže - musí najít další přeživší, má na to jen šest dní. Musí spontánně kombinovat zbraně a snažit se přežít za každou cenu.

Co nás čeká?

  • Více zombíků než kdy předtím.
  • Stovky unikátních komb, zahrnující vozidla i zbraně.
  • Čelte apokalypse sami nebo s přáteli a sbírejte body, které se načítají na váš single-player účet.
  • Zombie masakr na PC - plně optimalizovaný a ve vysokém rozlišení.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Minimum Requirements: Graphic: AMD Radeon 7870 Graphic: NVIDIA® GeForce® GTX 570 Other: Internet connection required OS: Windows 7 64 bits CPU: AMD Phenom II X4 945 @ 3.00GHz CPU: Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83GHz Memory: 6GB Storage: 30GB Sound: DirectX 11 Compatible sound card


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet