Dead Cells + Dead Cells - Rise of the Giant (PC) Klíč Steam

Dead Cells + Dead Cells - Rise of the Giant (PC) Klíč Steam

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Nezávislé, Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

Nyní je dostupné také DLC zdarma Dead Cells - Rise of the Giant

 

 

O hře Dead Cells:

Roguelike, Rogue-lite, roguelike podobné rogueschmike, rohlík! Bez ohledu na to, jak nazvěte tento žánr, svět se vždy pokusí přijít s novým slovem! A my nebudeme pozadu a chceme vám představit nemanželské dítě a druhy roguelite metroidvania - RogueVANIA. Ale bez ohledu na jeho název, spíše marketingovými triky, pojďme se na to podívat blíže.

 

Podle žánru metroidvania opravdu míníme neměnný, hand-navržený, propojeném světě. Hra se hraje na obrovském ostrově, který se nikdy nemění. Všechny Biomes, šéfové a cesty mezi nimi jsou k dispozici zde od samého začátku. jejich dosažení je jiný příběh ...

 

Nicméně, odumřelé buňky smrt nahrazuje tradiční couvání mechanismus je známý z předchozích her v žánru. Na začátku zdánlivě nedosažitelný oblastí budou rozptýleny na své cestě, ale odpovědi na tyto hádanky se objeví, když se prozkoumat ostrov. To může být klíčem, nový akrobatický dovednost nebo kouzlo zapomenuta. Po zjištění této znalosti zůstanou s vámi, která vám umožní odemknout nové cesty k cíli. Unavený z páchnoucích kanálech? Přesun na stěnách a dýchat čerstvý vzduch! Je to vaše schopnosti, styl hry a samozřejmě kořisti najdou podél cesty, určit svou cestu.

 

Navíc, jak je termín „RogueVania“ můžeme (ne) nenápadně naznačují zainspirowaliśmy je poměrně nová vlna hry roguelite. Když nejsou žádné kontrolní body připraveni vám zachránit ze svých chyb, adrenalin začne pracovat. A když ztratíte, ztratíte opravdu hodně, takže budete muset přežít za každou cenu. Místo spoléhání se na klasický vzorec zapamatování úroveň a složení oponentů projektu, procedurální generování nám umožňuje odměnit své instinkty, reflexy a schopnost přizpůsobit se měnícím se situacím.

 

V to říkám, jsme si plně vědomi, že slova „procedurální generování“ evokuje obrazy badziewnych úrovně a nezajímavé hry v myslích mnoha hráčů. Tak jsme se rozhodli pro hybridní řešení, ve kterém každý přístup je kombinací pečlivě navržen „sochory“ úrovni. Hlavní myšlenkou je, aby vám pocit, že jste ve vesmíru pečlivě připravené, ujistěte se také v tom, že pokaždé, když narazíte na novou zkušenost.

 

Neočekávejte, že se však, že to bude snadné. Na modelech monstra a náročné boss bitvy na základě které vás naučí zvolit konfrontaci a vybudovat svou sílu. Každá zbraň vyžaduje zvláštní přístup, a různé vytáčky stát druhou přirozeností, když se naučíte, jak se vypořádat s hordami monster, které drtí nepřipravený. Zasazujeme se o přístup „tvrdý, ale fér“.

 

Unavený násilí a smrti? Prozkoumat trochu procházel přes úrovně, vychutnat výhled z vrcholu zdi, najít tajnou místnost. Thomas i Gwen, naši designéři nikdy neztratila možnost zapůsobit na své schopnosti a vytvořit svět stojí za prozkoumání. Kdo ví, možná dokonce dozvědět něco více o historii tohoto místa?

 

Herní vlastnosti:

  • RogueVania: Postupné zkoumání světa v kombinaci s možností opětovného absolvování stylu hry rogue-lite a čerpací adrenalinu trvalou hrozbu smrti.
  • Boj ve stylu duší-lite: Na základě diagramů šéfy a příznivců, zbraně a kouzla s jedinečným stylem hry základě. Poradit se s tím, co máte, a nezapomeňte únikům.
  • Nelineární průběh: odemkne nové úrovně s každou smrtí a zkoumat neznámé části ostrova v rámci přípravy na nevyhnutelný šéfy.
  • Objevovat tajné místnosti, skryté průchody, okouzlující krajinu. Smrt je nová forma po návratu kroky.
  • hardwarové požadavky

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMUM:

Operační systém: Windows 7+, Procesor: Intel i5 + Paměť: 2 GB RAM Grafická karta: Nvidia GTS 450 / Radeon HD 5750, Hard Disk: 500 MB Další informace: OpenGL 3.2+

 

DOPORUČUJEME:

Operační systém: Windows 7+, Procesor: Intel i5 + paměť: 4 GB RAM Grafická karta: Nvidia GTX 460 / Radeon HD 7800, Hard Disk: 500 MB Další informace: OpenGL 3.2+


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet