Cyber Chicken (PC/LX) DIGITAL

Cyber Chicken (PC/LX) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Dobrodružné, Hry pro Linux, Nezávislé, Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

Cyber Chicken je plošinové legrační dobrodružství s 244 cm a 170 kg kybernetického kuřete - stroje na zabíjení s idealistickou misi na záchranu světa. Satirické dovádění, které si dělá srandu ze současné pop kultury a moderního životního stylu. Komiksová hra plná zbraní, předmětů, plošinových elementů a hlavolamů.

 

Příběh sleduje kybernetické kuře, který se vydává na cestu s cílem zničit kybernetické povstání v New Yorku dystopické budoucnosti. Kybernetické kuře si brzy uvědomí, že z něho udělali hlupáka a musí čelit intergalaktickým sílám spojujícím různé dimenze času. V jeho chaotickém dobrodružství se dostane do současného New Yorku, kde se odhalí velké spiknutí, které zahrnuje takové giganty jako Big Buck Cofee, Fakebook a intergalaktické vůdce osobně, GW!

 

Přestože základem hry je humor, hra je bohatá na odkazy na literaturu, filmy, komiksy a klasické video hry, včetně Don Quijota, Konce civilizace Terminátora, Blade Runnera, Batmana, Duke Nukem a Super Metroida.

 

Vlastnosti hry:

• Likviduj nepřátele s využitím možnosti zlepšit zbraně a dovednosti pomocí více než 45 vylepšení.

• Použij dvojitý skok, sprintuj, udeř do země a skákat na zdi ve více než 13 úrovních v polo-otevřeném světě.

• Kupuj a upgraduj pomocí úvěrů – ale plať své dluhy včas, jinak budeš čelit s hněvu „Exekutora“! (Pokud Tě porazí, obdrží Tvá vylepšení jako náhradu za dluh).

• Užij si plně ozvučené dialogy a soundtrack, který obsahuje více než 40 skladeb.

• Podpora pro myši a klávesnice nebo gamepady.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

PC

Minimální:

OS: Windows 7, Procesor: 2 GHz Dual Core CPU, Paměť: 2 GB RAM, Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 460, AMD Radeon HD 4850, DirectX: verze 10, Pevný disk: 2 GB

 

Doporučené:

OS: Windows 10, Procesor: 2.5 GHz Quad Core CPU, Paměť: 4 GB RAM, Grafická karta: NVIDIA GeForce 500, AMD Radeon HD 5000, DirectX: verze 10, Pevný disk: 2 GB

 

Linux

Minimální:

OS: Ubuntu 16.04, Procesor: 2 GHz Dual Core CPU, Paměť: 2 GB RAM, Pevný disk: 2 GB

 

Doporučené:

Procesor: 2.5 GHz Quad Core CPU, Paměť: 4 GB RAM, Pevný disk: 2 GB


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet