Call of Duty: Modern Warfare 3 (PC) DIGITAL

Call of Duty: Modern Warfare 3 (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Střílečky/FPS, Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor. Hra obsahuje prvky násilí. Hra obsahuje sprostá slova.

Popis

Nejlépe prodávaná akční série z pohledu první osoby všech dob se vrací díky epickému pokračování hry Call of Duty®: Modern Warfare® 2, která byla oceněna několika cenami "Hra roku". Jste ochotni vykonat to, co je potřeba, v té nejtemnější hodině lidstva? Připravte se na téměř filmovou, vzrušující jízdu, kterou může přinést pouze Call of Duty. Dokonalý multiplayerový zážitek se vrací větší a lepší než kdy jindy, nabitý novými mapami, herními režimy a vlastnostmi. Kooperační mód se vyvinul díky zbrusu novým Spec-Op misím a žebříčkům. Stejně tak je na tom Hra o přežití, mód plný akce a soubojů, který se liší od všeho, co jste doposud hráli.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

  • Operační systém: Windows® XP/ Windows® Vista / Windows® 7
  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 nebo AMD Phenom™ X3 8750 nebo lepší
  • Paměť: 2 GB RAM
  • Grafická karta: S technologií Shader 3.0 nebo lepší, 256 MB NVIDIA® GeForce™ 8600GT / ATI® Radeon™ X1950 nebo lepší
  • DirectX®: DirectX® 9.0c nebo pozdější
  • Pevný disk: 16 GB volného místa na disku
  • Zvuková karta: DirectX® 9.0c nebo pozdější
  • Internet: Širokopásmové připojení a služby vyžadované pro multiplayerové spojení. Připojení k internetu je nutné pro aktivaci.

 

© 2017 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty and Modern Warfare are registered trademarks and Call of Duty MW3 is a trademark of Activision Publishing, Inc. All rights reserved. The ratings icon is a registered trademark of the Entertainment Software Association. All other trademarks and trade names are the properties of their respective owners.

DLC


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet