Assassin's Creed: Unity (PC) DIGITAL

Assassin's Creed: Unity (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Uplay

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Paříž, 1789. Fracouzská revoluce změnila kdysi velkolepé město na místo hrůzy a chaosu. Jeho dlážděné ulice zrudly krví prostého lidu, který se odvážil povstat proti tyranské aristokracii. Zatímco se národ rozpadá na kusy, mladík jménem Arno se vydává na neobyčejnou výpravu za odhalením skutečných sil, které stojí za revolucí. Jeho putování ho vrhne přímo doprostřed nelítostného boje o osud národa a změní ho na Mistra Assassina.

 

Představujeme Assassin's Creed Unity, novou kapitolu do série kasovních trháků postavenou na úplně novém Anvil enginu, od základů přepracovaného pro novou generaci. Od útoku na Bastillu po popravu krále Ludvíka XVI., prožijte Francouzskou revoluci jako nikdy před tím - a pomožte lidu Francie vytvořit úplně novou budoucnost.

 

 • Nový nelítostný hrdina pro brutální svět: Hrajte za Arna, úplně nový druh Assassina a zlikvidujte vaše oběti sadou nových zbraní jako Phantom Blade, skrytou čepel se schopností změnit se na kuši.
 • Zbrusu nový parkour, souboje a plížení: Užijte si nebývalý stupeň svobody a kontroly nad vaším Assassinem.
  • Plná kontrola nad pohybem s novými parkourovými prvky vám umožní běhat nahoru a dolů po hradbách a budovách.
  • Přepracovaný bojový systém nabízí bohatější zážitek ze soubojů založených na dovednostech, načasování a plynulosti.
  • Rozšířený systém plížení obsahuje nový režim nenápadnosti, krycí systém a techniky manipulace s davem. Zůstaňte skrytí, pronásledujte vaši oběť a zaútočte bez varování.
 • Váš vlastní Mistr Assassin díky podrobným možnostem úprav: Vytvořte si vlastní unikátní herní styl výběrem zbraní, vybavení, oblečení a specializovaných dovednosti. Hrajte si se stovkami možných kombinací a vyberte si vaše plížicí, bojové i navigační schopnosti z nového rozsáhlého stromu dovedností. Staňte se Mistrem Assassinem.
 • Poznejte Paříž za probíhající revoluce:  Udělejte si cestu ohromujícím otevřeným městem v životní velikosti, jehož ztvárnění umožnil nový Anvil engine.
  • Prozkoumejte detailní interiéry budov a odhalte tajemství podzemních katakomb a stok.
  • Vydejte se na Rodové mise, Lovy pokladů, Kontrakty, odhalujte Záhadné vraždy a spoustu dalšího. Město je naplněno aktivitami, které vás pohltí na dlouhé hodiny.
  • Staňte se svědky Francouzské revoluce z první ruky a splyňte s realistickým davem až 5000 postav ovládaných umělou inteligencí.
 • Unikátní kooperativní zážitek, který si musíte sami zahrát, abyste uvěřili: Kromě epické singleplayerové kampaně se můžete spojit až se třemi kamarády online a užít si otevřený svět Paříže v 18. století společně. Provádějte ambiciózní loupeže a staňte se součástí unikátních příběhových misí navržených exkluzivně pro kooperaci. Sabotujte popravy. Chraňte císaře. Vražděte templářské agenty. Vítězství nebude snadné; vy a vaše smrtící skupna se musíte spolehnout na komunikaci, koordinaci a rozličné dovednosti, abyste splnili misi a zmizeli ve stínech.

 

 

© 2007-2014 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Assassin's Creed, Black Flag, Uplay, logo Uplay, Ubi.com, Ubisoft, a logo Ubisoft jsou ochranné známky Ubisoft Entertainment v USA a/nebo v jiných zemích. "PlayStation" a logo "PS" Family jsou registrované ochranné známky Sony Computer Entertainment America Inc. Ochranné známky a autorská práva Nintendo jsou majetkem Nintendo. Logo softwarové platformy (TM a ©) EMA 2006.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (jen 64bitové verze); Intel Core i5-2500K 3.3 GHz nebo AMD FX-8350 4.0 GHz nebo AMD Phenom II x4 940 3.0 GHz; 6 GB RAM; NVIDIA GeForce GTX 680 nebo AMD Radeon HD 7970 se 2 GB videopaměti; DirectX 11; zvuková karta kompatibilní s DirectX 9.0c; 50 GB volného místa na disku, myš a klávesnice kompatibilní s Windows, případně gamepad, širokopásmové připojení k internetu s rychlostí 256 kb/s nebo rychlejší

 

Podporované grafické karty v době vydání: NVIDIA GeForce GTX 680 nebo lepší, GeForce série GTX 700; AMD Radeon HD7970 nebo lepší, Radeon série R9 200. Hra může běžet na notebookových verzích těchto karet, ale nejsou oficiálně podporovány.

DLC


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet