Assassin's Creed IV Black Flag (PC) DIGITAL

Assassin's Creed IV Black Flag (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Arkády

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Uplay

Dostupnost:

Nedostupné

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor. Hra obsahuje prvky násilí.

Popis

Píše se rok 1715. Piráti vládnou Karibiku a založili vlastní nezákonnou republiku, kde vládne korupce, chamtivost a krutost.

 

V čele všech psanců stojí mladý bezohledný kapitán jménem Edward Kenway. Jeho boj o slávu mu vysloužil respekt legend jako Černovous, ale také ho zatáhl do prastaré války mezi Assassiny a Templáři, do války, která může zničit všechno, co piráti vybudovali.

 

 

Vítejte ve Zlatém věku pirátství!

 

 

Hlavní vlastnosti:

 • Bezohledný rebelující Assassin: Staňte se Edwardem Kenwayem, charismatickým, ale také brutálním pirátským kapitánem, s tréninkem Assassina. Edward může používat jak skryté čepele Assassinsckého řádu, tak úplně novou výzbroj obsahující čtyři křesadlové pistole a dvě pirátské šavle.
 • Prozkoumejte otevřený svět plný příležitostí: Objevte největší a nejrozmanitější svět Assassins Creed, který byl kdy vytvořen. Od Kingstonu až po Nassau budete prozkoumávat přes 75 unikátních lokací, kde můžete žít život piráta včetně:
  • Vykrádání vraků na dně moře.
  • Vraždění Templářů ve vzkvétajících městech.
  • Lovení vzácné zvěře v nespoutané džungli.
  • Hledání pokladů v zapomenutých rozvalinách.
  • Shovávání se v ukrytých zátokách.
 • Staňte se nejobávanějším pirátem v Karibiku: Velte vaší lodi, Kavce, a rozsévejte strach do srdcí všech, kteří se na ní jen podívají. Pleňte a drancujte, abyste si Kavku mohli vylepšit střelivem a vybavením potřebným v boji s nepřátelskými loděmi. Vylepšení lodi jsou klíčová pro Edwardův postup hrou. Zaútočte a naloďte se na obrovské galleony, najímejte do své posádky nové námořníky a vydejte se na epické dobrodružství.
 • Poznejte drsnou realitu za pirátskými příběhy: Staňte při budování rebelské republiky na Bahamách vedle legendárních jmen jako Černovous, Calico Jack a Benjamin Hornigold a prožijte vypjaté události, které definovaly Zlatý věk pirátů.
 • Nejlepší multiplayerový zážitek v sérii Assassins Creed: Otestujte svoje assassinské schopnosti a vydejte se na online putování Karibikem. Objevte úplně novou škálu pirátských postav a prozkoumejte pestrá exotická místa. Navíc si můžete vytvořit vlastní hru pomocí nové funkce Game Lab - navrhněte si vlastní multiplayerové režimy výběrem schopností, pravidel a bonusů. Hrajte a sdílejte vaše nově vytvořené režimy s přáteli.

 

 

© 2013 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Assassin's Creed, Black Flag a Ubisoft, a logo Ubisoft jsou ochranné známky Ubisoft Entertainment v USA a ostatních zemích.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Core 2 Duo E6700 2.66GHz / Athlon 64 X2 Dual Core 6000+; 3 GB RAM; 20 GB volného místa na disku; GeForce GT 440 GDDR5 / Radeon HD 3870; Windows Vista 32 bit. Hra vyžaduje aktivaci ve službě UPlay!

DLC


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet