ARK: Scorched Earth - Expansion Pack (PC) Klíč Steam

ARK: Scorched Earth - Expansion Pack (PC) Klíč Steam DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Dobrodružné, RPG, DLC, Akční

Jazyková verze:

Český dabing

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Popis

Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry ARK: Survival Evolved (verze pro Steam).

 

Nazí, dehydrovaní a hladoví v obrovské poušti, dokonce i nejzkušenější přeživší z ARK musí rychle najít vodu, lovit jídlo, sbírat, vyrábět předměty a stavět přístřeší, aby měli šanci na přežití. Použijte vylepšené dovednosti na vzdáleném ostrově ARK, abyste zabili, zkrotili, množili a jezdili na fantastických nových tvorech, kteří se vyvinuli, aby přežili extrémní podmínky pouště, včetně ... DRAKŮ! Cestujte sem a tam mezi ostrovem a pouští, abyste mohli spolupracovat se stovkami hráčů v obou světech nebo hrát lokálně!

 

  • PROZKOUMEJTE NOVÝ SVĚT

Scorched Earth zavede hráče ARK do zcela nové země, která se skládá ze šesti jedinečných pouštních biomů - dun, pouště, hor, kaňonů, zničené země a oáz - každý s vlastní estetikou a ekosystémem. Přeživší budou nocovat mezi troskami, gejzíry a složitými starodávnými jeskynními systémy.

 

  • OCHOČTE SI NOVÁ STVOŘENÍ

Biomy Scorched Earth se hemží nebezpečnými stvořeními, ale neohrožený přeživší brzy zjistí, že mnoho z nich může být zkroceno. Kromě jiného může vést karavanu velbloudovitých Morellatopů nebo seslat ohnivý déšť na své nepřátele ze zad Wyverny. Jen si hlídejte, kam stoupáte, aby vás nezpozoroval smrtící červ!

 

  • VYTVOŘTE VÍCE NEŽ 50 NOVÝCH POLOŽEK

Využívejte zdroje, na které narazíte, a vytvořte si nové oblečení a stavby, abyste zvládli horko, a také nové nástroje, které vám pomohou přežít v tomto pustém prostředí. Hráči mohou používat biče, bumerangy, plamenomety, řetězové pily a mnoho dalšího pro svou obranu, nebo takové věci, jako jsou stany, studny, větrné turbíny a ropné rafinérie, aby měli zdroje pro své základny. Když jsou tyto nástroje používány kreativně, mohou vytvořit nové strategie pro přežití, sebeobranu nebo epickou kmenovou válku.

 

  • NOVÉ VÝZVY

Připravte se na nebezpečné elektrické bouře, oslepující pískové bouře, ohromující úpal a uvolněte sílu záhadných obelisků, abyste se setkali s dosud nejnebezpečnějším z bossů - krvelačnou Mantikorou. Chrání mocnou zbraň, vzácnou relikvii nebo tajemství samotného ARKu? Pouze přeživší, kteří mají odvahu postavit se tomuto strašnému zvířeti, se dozví pravdu.

 

  • CESTOVÁNÍ MEZI ARKY

Přeživší mohou převážet svou postavu, oblíbená zvířata a předměty mezi Ostrovem a novým pouštním ARKem, a chlubit se před ostrovany všemi úžasnými novými předměty, konstrukcemi, tvory a tajemstvími, které našli v poušti.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry ARK: Survival Evolved (verze pro Steam).

MINIMÁLNÍ:

  • Operační systém: 64-Bit Windows 7 Service Pack 1, or Windows 8
  • Procesor: 2 GHz Dual-Core 64-bit CPU
  • Paměť: 4000 MB RAM
  • Pevný disk: 10000 MB volného místa

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet