Aliens vs. Predator Collection (PC) DIGITAL

Aliens vs. Predator Collection (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Střílečky/FPS, Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi18

Popis

Alien vs Predator Collection obsahuje: Základní hru Alien vs Predator, DLC: Swarm Map Pack a DLC: Bughunt Map Pack.

 

Přináší legendární válku mezi dvěma nejpopulárnějšími sci-fi postavami všem fanouškům FPS. AvP přináší tři vynikající kampaně pro jednoho hráče a poskytuje nesčetné hodiny unikátního multiplayeru s třemi módy.Zažijte úplně novou a vzrušující FPS akci, kde se budete snažit přežít, lovit and hledat kořist ve smrtících džunglích a bažinách, které obklopují zapomenutou kolonii Freya's Prospect.

Přednosti hry:

  • Jako mariňák zažijete stísněný a děsivý zážitek, kde světlo je váš přítel, ale nikdy ho není dost. Nicméňe, jednotky Námořnictva spojených států je poslední linie obrany lidstva a jako takové jsou pozuby ozbrojené nejnovějšími automatickými a výbušnými zbraněmi.

 

  • Jako Predátor budete útočit ze stínů, z výšky a přes stromy, abyste přepadli své oběti. Ačkoli budete vybaveni množstvím užitečných a výkonných exotických zbraní a zařízení pro sledování, čest nakonec diktuje, že se musíte dostat až k nepříteli a vzít si svoji trofej tváří v tvář.

 

  • Jako nejzabijáčtější druh ve vesmíru, Alien, se ocitnete v hororu - monstrum ve tmě běží vpřed s bezpočtem dalších, čelisti jako z oceli a drápy jako ostřé jako břitva.

 

  • Budete hrát proti ostatním v řadě unikátních online módech a bojovat s tesáky proti drápům a proti pulzní pušce ve znovuobjevení jednoho z multiplayerových herních zážitků...

 

AvP používá Steam Cloud pro ukládání herních statistik a informací o schopnostech, které jsou poté použity pro vyhledávání zápasů.

 

 

Aliens vs. Predator™ & © 2009 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved. Aliens vs. Predator game software, excluding Twentieth Century Fox elements © 2009 SEGA. SEGA and the SEGA logo are registered trade marks or trade marks of SEGA Corporation. Technology ©2009 Rebellion ®

Systémové požadavky

Systémové požadavky

  • Operační systém: Windows XP/Vista
  • Procesor: 3.4 GHz Intel Pentium 4 nebo podobný procesor
  • Paměť: 1 GB RAM (XP)/ 2 GB RAM (Vista)
  • Grafická karta: Kompatibilní s DirectX 9.0c, paměť 128 MB RAM (NVIDIA 7900 nebo lepší, ATI X1800 nebo lepší)
  • Pevný disk: 16 GB volného místa
  • Verze DirectX®: DirectX 9.0c

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet