Alien Breed Trilogy (PC) DIGITAL

Alien Breed Trilogy (PC) DIGITAL promo akce

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Střílečky/FPS

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Zahrajte si ultimátní vědeckou fantastickou akci v Alien Breed™ Trilogy: tři střílečky arkádového ražení v jedné fantastické kolekci poprvé pohromadě. Alien Breed™ Trilogy oživuje oceňovanou značku novým výpravným příběhem, roji inteligentních nepřátel, účinnými zbraněmi a bohatými prostředími. Všechny tři hry byly vytvořeny na bázi špičkové technologie Unreal® Engine 3 od Epic Games. Vedle napínavé single-playerové kampaně a módů „Survivor“ nabízí hra také mody kooperativní bitvy pro dva hráče nabité akcí. Ty se jen tak neomrzí.

 

Klíčové vlastnosti:

 

Vzrušující akční trilogie, vše v jedné kolekci:

 

  • Alien Breed™: Impact je první výbušnou kapitolou v rámci Alien Breed™ Trilogy. Jedná se o akcí nabitý mix arkádové střílečky a survival horroru s prvky taktických upgradů zbraní a vybavení. Hráč se zhostí role Theodora J. Conrada, hrdinného to inženýra a lodi Leopold, která se po pádu z hyperprostoru srazila se záhadnou lodí duchů. Conrad musí pozvednout své zbraně proti dravým vetřelcům z vesmíru, kteří se dostali na loď, a bojovat o život.
  • Alien Breed™ 2: Assault je druhou kapitolou Alien Breed™ Trilogy. Pokračujte v boji o život coby Conrad na palubách nenávratně zničených vesmírných plavidel. Útokům vetřelců čelíte i s novými zbraněmi a těšit se můžete také na nové kulisy. Přistupte na výzvu zůstat naživu co nejdéle v nových „Survivor“ módech.
  • Alien Breed™ 3: Descent je poslední kapitolou Alien Breed™ Trilogy. Ještě jednou se vžijte do role Conrada, hlavního inženýra vesmírné lodi, který naposledy čelí divoké hordě vetřelců. Vybaveni novými zbraněmi čelíte nepřátelům v nových third-person sekcích a postupně odkrýváte děsivou pravdu o existenci mimozemské rasy…

 

 

Developed and Published by Team17 Software © 2010 - 2011 Team17 Software and Alien Breed™ Trilogy are Trademarks or Registered trademarks of Team17 Software limited. All rights reserved. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners. © 2011 Valve Corporation. Steam and the Steam logo are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation in the U.S. and/or other countries. Unreal, Unreal Engine and the Powered by Unreal Technology logo are trademarks or registered trademarks of Epic Games, Inc. in the United States of America and elsewhere.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows XP SP2 nebo novější, 2.0+ GHZ jednojádrový procesor, 1 GB RAM, 5 GB volného místa grafická karta NVIDIA 6800+ nebo ATI Radeon X700+ Video Card, zvuková karta podporována systémem Windows, DirectX® 9.0c.

 

Podporuje gamepad.

Vyžaduje připojení k internetu.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet