Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Střílečky/FPS

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

Space Farmers

 

Toto je double pack - dostanete 2 kopie, takže jednu můžete dát svému kamarádovi. Space Farmers je kooperativní hra a nemá žádný singleplayer! Hra podporuje Linux!

 

Seberte kamaráda, seberte vybavení, seberte zbraně a připravte se. Space Farmers je ta největší zábava, jakou jste kdy v kooperaci zažili.

 

Jste uvězněni na mimozemské vesmíré stanici a nutí vás, abyste jim prozradili tajná britská zemědělská tajemství. S žádnou nadějí na útěk a bez jakékoliv výrobny čaje je to velmi necivilizované!

 

Naštěstí se horda hladových robotů rozhodla zaúčtočit na stanic a vaši věznitelé zmizeli. Tak začíná vaše putování za svobodou, při kterém se zastavíte, jen abyste sebrali energetickou brokovnici a Pie-O-Matic.

 

Ve Space Farmers společně s kamarádem narazíte na hromady vybavení, zbraně, hádanky, zástupy zabijáckých robotů a spousty dalšího. Tato kooperativní akční adventura, jediná svého druhu, vás rozesměje, rozbrečí a spojí lidskou rasu zase dohromady.

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Dvoujádrový procesor 1,5 GHz; 2 GB RAM; Nvidia 6600 nebo lepší; 200 MB volného místa na disku; zvuková karta; Windows XP nebo lepší nebo některá aktuální Linuxová distribuce.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet