Yooka-Laylee Deluxe Edition (PC/MAC/LX) Klíč Steam

Yooka-Laylee Deluxe Edition (PC/MAC/LX) Klíč Steam promo akce

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Arkády, Hry pro Mac, Hry pro Linux, Nezávislé, Plošinovky, Nenáročné, Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

Yooka-Laylee Digital Deluxe je tou nejlepší verzí této plošinovky, obsahuje výjimečnž digitalní návod a artbook + ten úžasný soundtrack!

 

Edycja Deluxe obshuje:

  • Hru Yooka-Laylee
  • Soundtrack: Úžasný soundtrack ke hře Yooka-Laylee je lahůdkou pro uši. Soundtrack je dílem 3 skvělých skladatelů, legendárního Davida Wise (Donkey Kong Country, Diddy Kong Racing), podobně uznávaného skladatele Banjo-Kazooie, Granta Kirkhope (Viva Piñata, GoldenEye 007) a oceněného Steva Burka (Kameo: Elements of Power). Toto hudební představení Tě nemůže minout!
  • Návod a artbook: 24 stránkový digitální návod a artbook obshují výjimečné informace o postavých, světech a výzvách, které se objeví v této očekávané hře vzkříšící plošinovky! Obsahuje rovněž několik kalambúrů, nezveřejněné grafiky a pohled za kulisy toho, jak byla hra vyvíjena. Pro fanoušky to je povinnost!

Yooka-Laylee je nová plošinovka s otevřeným světem od veteránů žánru, společnosti Playtonic!

 

Objev krásné obří světy, poznej (a poraz) nezapomenutelné postavy a posbírej celou řadu předmětů - Yooka (ten zelený) a Laylee (vtipná netopýrka s velkým nosem) vyrazí na dobrodružství, aby překazili plány korporátnímu Kapitálu B, který chce svým postupem absorbovat všechny knihy světa... a poměnit je v čistý zisk!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

Pomocí škály speciálních schopností, musí hrdinové čelit spoustě hádanek a překážek, aby našli Pagies, zlatou cenu, která je použitelná k odblokování - a zvětšení úžasných světů plných bizarních postav, obří bossů, výzev s kočáry, her testujících zručnost, kvízů, režimu pro mnoho lidí... a mnoho dalšího!

 

Klíčové vlastnosti:

• PŘEDSTAVUJEME NOVÝ PÁR KAMARÁDŮ: Yooka a Laylee a mají úžasný arzenál dovedností vytvořených pro plošinovou zábavu, které lze odemknout u Trowzera.

• VYTVOŘ SI VLASTNÍ CESTU: Svobodně kupuj a odemykej schopnosti, vyber si, jaké světy chceš ještě zvětšit a používej unikátní modifikátory hry ve formě lektvarů a použij je k přizpůsobení Tvému hernímu stylu. Každého hráče čeká jedinečný zážitek.

• SBÍRÁNÍ V MODERNÍ FORMĚ: Najdi lesklé objekty, které Ti umožní pokrok ve hře (nebo hodnotnější materiály), Butterfly Energy dual akce, a skutečně duch spisovatelé!

• NEZAPOMENUTELNÉ POSTAVY: Poznej (nebo poraz) celou řadu nezapomenutelných postav, animované týmem umělců a zvukových techniků zodpovědných za legendární plošinovky.

• VYNIKAJÍCÍ SOUNDTRACK: David Wise (Donkey Kong Country) a Grant Kirkhope (Banjo-Kazooie) spojili své síly k vytvoření mistrovského díla! Vážně, připravte si uši – očekávejte zvukovou lahůdku.

• PŘIVOLEJ KAMARÁDA: Vytvořte si vlastní kamarádský duet a prožívejte dobrodružství Yooka-Laylee v co-op módu! Převezmi kontrolu nad jedinečnou formou v tomto co-op režimu, druhý hráč může podporovat Yookę a Laylee, omráčit nepřátele a pomáhat řešit obtížné problémy. Není nutné se s nikým vláčet.

• A MNOHEM, MNOHEM VÍC: Objevte výjimečné souboje s bossy, problémy s kočáry, hry, které otestují Tvoji zručnost v retro stylu, kvízy a více než 8 jedinečných režimů pro mnoho lidí!

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

PC

OS: Windows 7 (64bit), Procesor: Intel i5-2500 3.3GHz, Paměť: 8 GB RAM, Grafická karta: NVidia GTS450 / AMD Radeon 6850HD, DirectX: Verze 11, HDD: 9 GB dostupného místa, Zvuková karta: kompatibilní s Windows, Dodatečné poznámky: technická specifikace může být aktualizována z důvodu probíhajících testů 

MAC

OS: OSX 10.9.5, Procesor: Intel i5 @ 2.7GHz, Paměť: 8 GB RAM, Grafická karta: GeForce 640M, HDD: 9 GB dostupného místa, Dodatečné poznámky: technická specifikace může být aktualizována z důvodu probíhajících testů 

 

Linux

OS: Ubuntu 14.04/SteamOS, Procesor: Intel i5-2500 3.3GHz, Paměť: 8 GB RAM, Grafická karta: NVidia GTS450 / AMD Radeon 6850HD, HDD: 9 GB dostupného místa, Dodatečné poznámky: technická specifikace může být aktualizována z důvodu probíhajících testů 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet