Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Dobrodružné, Hry pro Mac, Hry pro Linux, Nezávislé, Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

Jako syn Nor, zasvěcený bohyni noci, budeš muset chránit lidstvo pře úplným zničením. Zatímco několik zbylých lidí bylo zatlačeno do kouta na okraji rozlehlé pouštního světa, budeš muset bojovat s Sarahulem, nepřítelem z minulosti. Během svého putování objevíte labyrint tunelů a starobylou, dávno zapomenutou moc, která je dobře střežená hádankami a pastmi. Zanechala je tak neznámá rasa před tisíci lety.Pomocí schopností bohyně Nor, telekineze a terraformace, budeš objevovat svět Noshrac, získáš přístup k novým a tajemnějším silám, budeš bojovat na nepřátelském území a řešit složité hádanky.Jako Syn Nor bude Tvou zbraní celý svět. Využij ho dobře.Herní vlastnosti:

 • Vyber si svou vlastní cestu - pomocí telekineze si probojuj svou cestu, pečlivě připrav pasti, celkově se vyhni boji, nebo spoj své síly se svými přáteli.
 • Pohybuj a utvářej poušť pomocí terraformingu: zvedej a spouštěj písek, získej taktickou výhodu, vytvářej bariéry, nastraž pasti nebo pohřbi celé budovy, abys unikl svým pronásledovatelům.
 • Vyrvi kameny ze stěn kaňonů a házej je na nepřátele nebo použij své telekinetické schopnosti při řešení hádanek.
 • Použít síly jako je oheň a vítr, abys vytvořil silná kouzla. Zkombinuj je a způsob zmatek v řadách svých nepřátel.
 • Můžete hrát v počtu od 1 do 4 hráčů v síťovém režimu nebo na split-screenu, poraz napadající říši Sarahul.
 • Ponoř se v herním světě Syn Nor: nejsou tam žádné prvky uživatelského rozhraní, vše je vytvořeno přirozeně a intuitivně v herním světě.
 • S telekinezí se budeš moci šikovně zbavit nepřátel, pohybovat a házet předměty a vytvářet levitující mosty.
 • Použij svou sílu, vypořádej se s nepřátelskými útoky a řeš zajímavé hádanky.
 • Velmi romantický a tajemný soundtrack je složený speciálně pro hru.
Gadgety:

 • Systém podpory pro pohyb očí SteelSeries Sentry a Tobii EyeTracker: ovládejte své síly intuitivně pomocí pohybu očí
 • Podporuje sadu virtuální reality Oculus Virtual Reality: Připravte se na skutečně pohlcující zážitek plně v 3D
 • Podporuje počítačové rozhraní Emotiv Brain Computer Interface: Uvolni sílu své mysli tím, že budeš čarovat pomocí svých myšlenek!

Systémové požadavky

Systémové požadavky

PC

OS: Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8¹, Windows® 10¹, Procesor: Intel® Core® 2 Duo / AMD® Athlon™ x2 6400+, Paměť: 4GB RAM, Grafická karta: nVidia® 8800 GT / AMD® 4670, 1GB VRAM (čipové sady v noteboocích nemusí fungovat správně), Pevný disk: 5 GB, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0, Ovladače: klávesnice, myš, Internet: široké pásmové připojení je nezbytné pro hraní online

 

MAC

OS: Macintosh® OS X 10.9.3¹, Procesor: Intel® Core® 2 Duo, Paměť: 4GB RAM, Grafická karta: nVidia® 8800 GT, 1 GB VRAM (nekompatibilní se všemi čipovými sadami v noteboocích), Pevný disk: 5 GB, Ovladače: klávesnice, myš, Internet: široké pásmové připojení je nezbytné pro hraní online

 

Linux

OS: Ubuntu 14.04 LTS, Procesor: Intel® Core® 2 Duo / AMD® Athlon™ x2 6400+, Paměť: 4GB RAM, Grafická karta: nVidia® 8800 GT / AMD® 4670, 1 GB VRAM (nekompatibilní se všemi čipovými sadami v noteboocích), Pevný disk 5 GB, Zvuková karta: kompatibilní s Ubuntu, Ovladače: klávesnice, myš, Internet: široké pásmové připojení je nezbytné pro hraní online

 

Pro správnou instalaci na systémech Vista/7/8/10, Mac® OS X a Linux jsou požadována oprávnění správce.

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet